Kan inte nå servern
 
19 föremål
Céline, väska, "Luggage".
4d 11 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 11 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.