Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
185 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
6d 8 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
1d 8 tim
Siri Rathsman, Utan titel.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
1d 1 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jesper Molin, "Male Power", 2016.
5d 7 tim
Jesper Molin, "Male Power", 2016.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
1d 9 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
5d 8 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
10 100 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
7 tim 29m
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Rauschenberg, "Bait (Stoned Moon)".
6 tim 21m
Robert Rauschenberg, "Bait (Stoned Moon)".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Tora Vega Holmström, "Sittande kvinna".
7 tim 53m
Tora Vega Holmström, "Sittande kvinna".
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
2d 6 tim
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 9 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
1d 9 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3d 6 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.