Kan inte nå servern
 
240 föremål
Bengt Lindström, Blå figur.
2d
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
23 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
1d
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
5d 21 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 22 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 21 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 19 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
3d 19 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
3d
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
23 tim 8m
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
1d 23 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
5d 20 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 3 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 22 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
1d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.