218 föremål
Björn Wessman, "Destillat".
5d
Björn Wessman, "Destillat".
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 18 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 16 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
20 tim 48m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 17 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 18 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 22 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 23 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 19 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 22 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 23 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, färglitografi, signerad och numrerad 110/385.
4d
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK