Kan inte nå servern
 
238 föremål
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 21 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 20 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
3d 19 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
3d
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
22 tim 43m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 20 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 21 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 23 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
5d 21 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 3 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 21 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
1d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 1 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.