228 föremål
AKAY, "Akayism".
7d 10 tim
AKAY, "Akayism".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
2d 10 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 10 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
4d 7 tim
Siri Rathsman, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Utan titel.
2d 11 tim
Arne Jones, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
5d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK