Kan inte nå servern
 
218 föremål
Per Olsson, Utan titel.
6d 8 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 11 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 12 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 10 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 7 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 5 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
3d 5 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 10 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 6 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
8 tim 41m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 7 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
5d 6 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 11 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
5d 6 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
6d 9 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 9 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
5d 7 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 7 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.