Kan inte nå servern
 
220 föremål
Bengt Lindström, Blå figur.
1d 2 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 2 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
2 tim 30m
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
5d
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
2d 21 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
3 tim 20m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
2 tim 4m
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1 tim 50m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
2d 22 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 23 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 2 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
2d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
1d 2 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
4d
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
1 tim 32m
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
1d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3 tim 56m
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.