Kan inte nå servern
 
283 föremål
Beth Laurin, "Linearritning 5".
6d 21 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 22 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
6d 22 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 23 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
6d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
8d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 20 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 20 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 21 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 21 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
4d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 23 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 23 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.