Kan inte nå servern
 
262 föremål
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
6d 2 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
6d 3 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 3 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 5 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 7 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 7 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 6 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
4d 7 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
4d 7 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Gucci, väska.
4d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
AKAY, Reason for Living.
3d 6 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
3d 6 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
3d 6 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
3d 7 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.