Kan inte nå servern
 
218 föremål
Per Olsson, Utan titel.
6d 11 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 15 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 13 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 13 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 9 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
5d 9 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
5d 9 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
16 tim 11m
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 10 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
11 tim 39m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 10 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 10 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 12 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
14 tim 29m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.