262 föremål
Per Olsson, Utan titel.
5 tim 48m
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 9 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
5 tim 18m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
5 tim 44m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 8 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
3 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK