Kan inte nå servern
 
218 föremål
Per Olsson, Utan titel.
6d 11 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 15 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 13 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 13 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 9 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
5d 9 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
5d 10 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
16 tim 32m
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 11 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
12 tim
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 10 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 10 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 12 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
14 tim 50m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, vas, glas, ariel,  Orrefors.
13 tim
Olle Alberius, vas, glas, ariel, Orrefors.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.