Kan inte nå servern
 
186 föremål
Antoni Clavé, Utan titel.
2d 20 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
3d 18 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 23 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
25m 18s
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 22 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
23 tim 35m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
2d
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.