Kan inte nå servern
 
81 föremål
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
3d 2 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Diadem silver och paste.
4d 2 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 2 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 2 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
3d 1 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2 tim 10m
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
2d 1 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 2 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 1 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
5d
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 1 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.