Kan inte nå servern
 
151 föremål
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 10 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
2d 12 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
5 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
1d 12 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.