688 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
1d 20 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 17 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 17 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 16 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 17 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
1d 19 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3d 18 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 20 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
17 tim
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 16 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 16 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
16 tim 58m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
3d 20 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 16 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 20 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
16 tim 46m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
6d 16 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK