763 föremål
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
5d 21 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 23 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
2d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 1 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
5d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
21 tim 49m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 22 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
22 tim 31m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
22 tim 39m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK