927 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
22 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar 6 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
5d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1 tim 8m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK