15 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
4d
Madeleine Pyk, "Revälj".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
"Geographisk Delineation".
4d 23 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, Semesterbilder.
6d
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ewald Dahlskog, Motiv från Frankrike.
3 tim 49m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK