15 föremål
"Geographisk Delineation".
5d 16 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
4d 16 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ewald Dahlskog, Motiv från Frankrike.
20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
3d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK