16 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
14 tim 23m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
2d 13 tim
"Geographisk Delineation".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
1d 14 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
3 015 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
2d 16 tim
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK