16 föremål
"Geographisk Delineation".
6d 16 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 16 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
5d 16 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
4d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK