16 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
7d 19 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
"Geographisk Delineation".
4d 17 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
3d 18 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK