Kan inte nå servern
 
18 föremål
Matbord, 1960 -tal.
1d 16 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 17 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
16 tim 16m
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 15 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 18 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.