70 föremål
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Dunhill tändare.
2d 12 tim
Dunhill tändare.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 17 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 17 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Albin Amelin, Utan titel.
14 tim 26m
Albin Amelin, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 14 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 14 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
3d 15 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 18 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
13 tim 58m
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK