64 föremål
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 13 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
18 tim 42m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
13 tim 14m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 16 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 15 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 16 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 18 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
690 EUR
Utropspris
800 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
19 tim 6m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK