81 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
4 tim 25m
Anders Zorn, "Sommar".
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 22 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 3 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK