66 föremål
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 4 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
9 tim 34m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 6 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 7 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 6 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
4 tim 6m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
3d 8 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 8 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
710 EUR
Utropspris
800 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
9 tim 58m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK