Kan inte nå servern
 
47 föremål
Ulla Viotti, väggrelief.
11 tim 8m
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
10 tim 44m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.