Kan inte nå servern
 
48 föremål
Ulla Viotti, väggrelief.
1d
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
24m 13s
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.