162 föremål
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 13 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
13 tim 6m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 13 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
16 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 16 tim
Soffbord, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 18 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 13 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 14 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK