131 föremål
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, Louis XVI-stil, omkring 1900.
5d
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 2 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 3 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK