129 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 19 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
1d 20 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK