118 föremål
Arne Jones,  "Ros".
3d 3 tim
Arne Jones, "Ros".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
5d
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 1 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
3d 1 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 2 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 1 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
58m 19s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
42m 19s
Skrivbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
48m 19s
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK