Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
183 föremål
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
2d 2 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
3d 1 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
5 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 23 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 23 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
2d
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, paraply.
5d 23 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
3d
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5d 21 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 1 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Emma Löwstedt-Chadwick, tillskriven, Brevet.
5d 22 tim
Emma Löwstedt-Chadwick, tillskriven, Brevet.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
3d
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halsband, 14K guld.
6d 21 tim
Halsband, 14K guld.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Hans Arnold, Utan titel.
2d 2 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
6d 21 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
400 EUR
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
2 tim 54m
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resväska, "Pégase 55".
3d
Louis Vuitton, resväska, "Pégase 55".
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.