Kan inte nå servern
 
227 föremål
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 9 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d 19 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
4d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
19 tim 54m
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
5d 19 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.