Kan inte nå servern
 
179 föremål
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
2d 10 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 10 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 12 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 13 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
1d 12 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 11 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
11 tim 55m
Olle Bonniér, "Flisor".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
5d 8 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
6d 9 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
2d 8 tim
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
2d 11 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 13 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.