156 föremål
Soffbord, 1970-tal.
3d 1 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 23 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
1d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
1d 23 tim
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 23 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
4d
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp,
2d
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 1 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
4d
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
2d 22 tim
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
2d 22 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, "Signum Gustavus", 1900-talets slut.
2d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 23 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
23 tim 21m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
5d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
3d 21 tim
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 3 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
2d 23 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
3d 1 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
2d 3 tim
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 3 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK