Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
177 föremål
Rune Hagberg, "Objekt".
1d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 16 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
21 tim 8m
Albert Johansson, "SATI".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
5d 19 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 18 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
1d 20 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 18 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
1d 16 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
Aktuellt bud
3 300 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
5d 19 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
5d 18 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
5d 18 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6d 19 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
1d 18 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 17 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
20 tim 6m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
5d 18 tim
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
4d 20 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
4d 19 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
20 tim 38m
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 18 tim
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 21 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 18 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 20 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.