175 föremål
Guillermo Paneque, "S/T".
5d 17 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
19 tim 55m
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
2d 20 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
18 tim 5m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
3d 16 tim
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 19 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 19 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK