Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Arne Jones E1299
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
179 föremål
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
6d 6 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6 tim 3m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 4 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
1d 5 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6d 5 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
1d 6 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
5d 5 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
6d 5 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 2 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
7 tim 5m
Albert Johansson, "SATI".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
6 tim 27m
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
4d 6 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
4d 3 tim
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
6 tim 35m
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 6 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 4 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
5d 4 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
5d 4 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 3 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
5d 4 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 7 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
5d 4 tim
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.