177 föremål
Burberry, paraply.
1d 20 tim
Burberry, paraply.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
4d 17 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 17 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
2d 21 tim
Skulptur, patinerad brons.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 16 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 20 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
4d 19 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 19 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
1d 17 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
2 900 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
1d 15 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
3 300 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 16 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 20 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
5d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
5d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
5d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK