10 föremål
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
22 tim 30m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Lange, "Valmo".
2 tim 24m
Eva Lange, "Valmo".
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
2 tim 22m
Gert Marcus, Utan titel.
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Porträttbyst.
4 tim 38m
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK