9 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d 22 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gert Marcus, Utan titel.
2d 2 tim
Gert Marcus, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eva Lange, "Valmo".
2d 2 tim
Eva Lange, "Valmo".
4 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Porträttbyst.
2d 4 tim
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK