10 föremål
Gert Marcus, Utan titel.
1 tim 27m
Gert Marcus, Utan titel.
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eva Lange, "Valmo".
1 tim 29m
Eva Lange, "Valmo".
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Porträttbyst.
3 tim 43m
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
21 tim 35m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK