84 föremål
Arne Jones,  "Ros".
4d 3 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
6d
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
4d 1 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 1 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 4 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggappliquer, ett par, rokokostil, omkring år 1900.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK