118 föremål
Arne Jones,  "Ros".
3d 9 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
5d 6 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 7 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
3d 7 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
7 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 7 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 8 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 7 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
6 tim 58m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
6 tim 42m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
6 tim 48m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK