14 föremål
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 8 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK