20 föremål
Soffbord, 1970-tal.
7d
Soffbord, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 2 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
22m 20s
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK