Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
59 föremål
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
5d
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
5d
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 2 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
4d 23 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
10m 33s
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.