Kan inte nå servern
 
34 föremål
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
4d
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 22 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
6d
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.