62 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
17m 33s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1 tim 3m
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
7d 3 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 1 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 22 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 4 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK