Kan inte nå servern
 
37 föremål
Jonas Bohlin, bord, "Stilla Ask", Gemla, samtida.
6d
Jonas Bohlin, bord, "Stilla Ask", Gemla, samtida.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 20 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 22 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 22 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 22 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
4d 21 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
7d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.