Kan inte nå servern
 
45 föremål
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
1d
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
1 010 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
2d 22 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 23 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
7d
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 1 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
2d 23 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.