Kan inte nå servern
 
50 föremål
Gucci, väska, vintage.
1d 18 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
1d 19 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 19 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 21 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
6d 19 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
6d 19 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.