64 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1 tim 30m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
22 tim 40m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, 1900-tal.
2d 1 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 4 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 23 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 3 tim
Gucci, väska.
110 EUR
Utropspris
300 EUR