60 föremål
Pall, 1900-tal.
23 tim 50m
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 2 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d 1 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR