59 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
19 tim 3m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
1d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 18 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 18 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 21 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 16 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 21 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR