Kan inte nå servern
 
23 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 19 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 22 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 19 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 22 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 22 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 20 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
4d 14 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.