14 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 1 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK