19 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
4 tim 46m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5 tim 6m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 5 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4 tim 22m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 8 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK