Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
28 föremål
Sven Lundqvist, Sittande figur.
22 tim 11m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
23 tim 23m
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dansande Faun.
1d
Dansande Faun.
Aktuellt bud
43 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 22 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 22 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 23 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 21 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 23 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
4d 21 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 22 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
2 390 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 22 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.