Kan inte nå servern
 
27 föremål
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
3m 54s
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1 tim 57m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.