Kan inte nå servern
 
29 föremål
Spegel, 1930-40-tal.
2d
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
2d
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
22 tim 43m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.