1321 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
1d 4 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
1d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
5d 4 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
4d
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Torbjörn Calvero, "Mick Jagger, Tyskland, maj 1976".
2d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
5 tim 41m
Johan Nobell, "The Feeder".
6 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Nils Forsberg, Äldre man med kraschan.
6 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
2d 3 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d 2 tim
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
3d 2 tim
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 3 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
1d 3 tim
2 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
4 tim 37m
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
3 tim 3m
11 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
2d 3 tim
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
3d 2 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
1d 3 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
2d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
3d 3 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 6 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
2d 3 tim
Gucci, väska.
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 4 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
2d 3 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 6 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
4 tim 49m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 6 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 6 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
4 tim 51m
Arkivskåp 1950/60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
3 tim 45m
3 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK