Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
7 tim 46m
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
9 tim 20m
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
1d 5 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d 9 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
1d 6 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
7 tim 36m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
1d 5 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 9 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
2d 3 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
1d 8 tim
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
4d 3 tim
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
4d 4 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
3d 8 tim
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 2 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
4d 4 tim
Axel Sjöberg, "Roslagslandskap".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
3d 6 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
2d 5 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 9 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
4d 4 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
2d 3 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
3d 7 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
2d 3 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
1d 5 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
4d 8 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 7 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.